REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Vliv reiki na vztahy

Reiki může mít a mnohdy má na naše vztahy vliv naprosto zásadní. Nejedná se pochopitelně o párovou terapii - na terapii jste sami, schází druhá část Vašeho vztahu a s ní i její názor a postoj.
Ale…
Již mnohokrát zmíněné – pokud chci někoho nebo něco změnit, musím změnit sebe – je v případě vztahů možná mnohem zásadnější než v jiných oblastech.
Nemusíte se cítit dotčeni, že děláte něco špatně a už vůbec se nestane to, že byste se začali případným příkořím ve vztahu přizpůsobovat. Ať se nám to líbí nebo ne, vztah je vzájemnou reakcí dvou nebo více osob. Pokud se změní něco ve Vašem chování, změní se samozřejmě i reakce Vašeho partnera nebo okolí.
Klid a síla, kterou přináší uvědomění si vlastního Já, bude mít vliv samozřejmě především na Vás, ale změnou Vašeho vystupování v důsledku i na Vaše okolí.
Protože totiž:
Vaše sklíčenost a nejistota vybízí egoisty k tomu, aby s Vámi pořádně zametli, ostatní Vás budou litovat.
Váš vztek a křik sice zdánlivě někoho zastraší, ale v důsledku budete pro každého jen ten, kdo se neumí ovládat.
Projevy Vašeho nízkého sebevědomí budou pro úspěšné otravné, Ti méně úspěšní si na nich rádi „přihřejí svou polívčičku“.
Takže:
Váš klid a sebejistota vytvoří příjemnou atmosféru, už to je první krok k dobrému vztahu.
Protože na první místo obrazně postavíte sebe, nebudete mít problém s vytyčením hranic, co si k Vám kdo může nebo nemůže dovolit.
Budete jednat především v souladu se sebou samým, přestanete dávat na první místo to, co si o Vás budou myslet ostatní.
Ostatní pro Vás budou inspirací nikoli důvodem k porovnávání se.
Zvýší se Vaše schopnost koncentrace, protože Vás opustí strach a obavy z přemíry povinností, které Vás při plnění jednotlivých úkolů rozptylují. Věci budete dělat postupně a v klidu.
Stejně, jako si budete vážit a respektovat sebe, budete přistupovat i ke všem ostatním. Bez předsudků, bez soudů.
Někdy mám zpětnou vazbu od klienta, že je velmi překvapen. Nikdy by nevěřil, že může mít Reiki takovou moc. Všechno se otočilo o sto osmdesát stupňů, děti přestaly být vzpurné, práce běží jak po másle, to, co dříve špatně stíhal bez přesčasů, má dnes hotové dlouho před koncem pracovní doby, doma je klid a pohoda. Sice nerada, ale musím ho vyvést z omylu – Reiki se nerozletěla k nejrůznějším lidem, aby se změnili. Reiki působila pouze na něj, on se změnil.
„No jo vlastně, ………….., to je ale přece super.“ Ano, je to super.
Jak vybudovat krásný vztah začněte u sebe..jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi