REIKI léčivá energie

Jen Vy jste tvůrci svého života.

REIKI se používá těmito způsoby:

 terapie přímo na člověku

online terapie

dálkovým přenosem

  1. Terapie přímo na člověku - více zde

Součástí každé terapie je rozhovor, abyste si sami řekli a uvědomili podstatu svých problémů. Nemusíte pochopitelně zacházet do nepříjemných detailů, ale je potřebné, aby byly problémy "puštěny" ven z Vaší mysli a Vaše mysl zůstala klidná. Reiki se předává ležící, pokud je to možné, popř. sedící osobě. Zůstáváte oblečeni, jen je potřeba odložit šperky, pásky a jakékoliv jiné předměty obsahující kov ( v případě rovnání páteře je potřeba se svléknout do půli těla). Terapie trvá obvykle 60 - 90 minut dle potřeby. Proces je samozřejmě zcela bezbolestný - jedná se o přikládání rukou na tělo nebo jejich držení těsně nad tělem. V případě rovnání páteře se prsty vytváří jemná vibrace. Budete pociťovat teplo, které bude vcházet do Vašeho těla. Protože Reiki působí i na psychickou stránku, nenechte se překvapit reakcí Vašeho těla a hlavně se jí nebraňte. Je možné, že usnete. V pořádku, asi právě to teď potřebujete. Je možné, že se rozpláčete nebo se začnete smát. Vše je správně a nebraňte se tomu. Můžete mít různé bloky z minula, na které jste třeba už dávno zapomněli, ale Vaše podvědomí ne. A právě ty je potřeba nechat odejít - vyplavit. Neberte ohled na to, jak to vypadá, nebo co si o Vás budu myslet. Je to Váš čas, čas vašeho Já, které se chce vrátit do přirozené rovnováhy. Využijte ho na maximum a nechte Reiki ukázat, co dokáže. Spousta chronických potíží ( stavy úzkosti, alergické projevy, ekzémy a další) je způsobena právě psychickým stavem. Neděste se ani, když moje ruce uvidíte na svých kotnících a přitom Vás bude brnět například kyčel. Reiki si hledá cestu k problému sama a obnovuje plynulý a volný tok energie. Na konci terapie provádím vždy harmonizaci čaker a opět uzavíráme krátkým rozhovorem. 

Během působení Reiki můžeme mlčet, povídat si, můžete se ptát nebo si stěžovat - je to zcela ve Vaší režii. Já se Vám přizpůsobím. 

    

2. Online terapie

Je kombinací zasílání Reiki na dálku a osobního kontaktu. S klientem jsem ve spojení přes WhatsApp nebo Messenger a zároveň dálkových přenosem proudí Reiki. Během působení Reiki konzultujeme její vliv, pocity klienta a věnujeme se potížím klienta s důrazem na jejich příčinu. Délka online terapie je podle přání klienta 30 nebo 60minut.

3. Zasílání na dálku

Reiki se dá zasílat i na dálku - konkrétní osobě jako celku nebo části těla, do různých situací, do minulosti ( k příčině potíží), do přítomnosti i do budoucnosti.

Každý plnoletý člověk může požádat o Reiki sám pro sebe nebo své nezletilé děti. Pokud budete chtít požádat o Reiki pro jinou osobu, měla by o tom vědět a měla by s tím souhlasit. Opět apeluji na respektování svobodné vůle každého člověka.

V případě zasílání do situací ( zkoušky, pohovory apod.) prosím ale nespoléhejte na to, že bude Reiki plnit úlohu mušky, která Vám bude napovídat. Abyste uspěli, musíte mít potřebné znalosti nebo dovednosti, které jsou požadovány. Reiki Vám ale zajistí, že budete při "zkoušení" v maximálně komfortním stavu, nebude Vás ovlivňovat např. nervozita a i Váš zkoušející nebo oponent bude soustředěn na podstatu věci, aniž by ho ovlivňovaly jeho vlastní nálady, problémy nebo sympatie.

  

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi