REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Rovnání páteře pomocí Reikienergeticky silná, jemná a velmi účinná metoda.

Páteř je nosnou částí a řídícím centrem našeho těla. Pokud není páteř v optimálním stavu, způsobuje problémy pohybového aparátu jako bolesti hlavy, šíje, beder, brnění v prstech atd.  Vzhledem k tomu, že je páteř propojena i s vnitřními orgány, může se její problém projevit i zde ( např. tlak u srdce, bolesti žaludku bez zjevné příčiny aj). Nezřídka tak dochází k nevhodné léčbě, protože se vychází z toho, že problém je přímo v konkrétním orgánu.

V případě Reki se postupuje jemnými pohyby prstů od prvního obratle až po kostrč ( vždy se rovná celá páteř).  Reiki vytváří vibraci, která se dostává do míst, kde je jí nejvíce třeba. Páteř se vrací do optimální bezbolestné funkční polohy a to včetně nervů. Tím se uvolní nejen pohybový aparát, ale i vnitřní orgány.

Rovnání páteře pomocí Reiki je vhodné pro každého, v jakémkoli věku. Jedná se o jemnou metodu bez použití tlaku nebo síly. Páteř se po terapii rovná následujících 10 dnů. Je tedy dobré ji v tomto období nepřetěžovat.

Pokud máte problémy s pohybovým aparátem, nebo „nevysvětlitelné“ potíže či potíže bez zjevné příčiny, určitě tuto metodu vyzkoušejte. Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.

pater1.jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi