REIKI léčivá energie

Jen Vy jste tvůrci svého života.

DSC_0636.JPG

Vítám Vás na mých stránkách

Jmenuji se Magda. Pro Reiki jsem se rozhodla poté, co mi předvedla své neuvěřitelné schopnosti. Roky jsem docházela na neurologii kvůli těžkým migrénám. Nemohu si slovem stěžovat na lékaře, že by se mi nevěnovali nebo že by můj stav zlehčovali. Prošla jsem všechna vyšetření, měla léky, které mi dokázaly někdy více někdy méně úspěšně migrénu zastavit. Roky ubíhaly a při záchvatech migrény se začaly objevovat "záblesky v hlavě", které mi trhly vždy celým tělem. K antimigretikům jsem dostala tedy ještě antiepileptika. Ta jsem brala asi jen týden - déle jsem to psychicky nezvládala.

Sestra mi nabídla kontakt na "léčitele", u kterého sama před lety byla a velmi jí pomohl při problémech s páteří. I když jsem se podobnými metodami nikdy nezabývala, objednala jsem se. Nic moc jsem neočekávala, žádné jemné "šudlání" po páteři mi přece nepomůže. Byla jsem v absolutním šoku. Druhý den mi sice bylo zle fyzicky, ale psychicky jsem se úplně rozplývala štěstím, že se konečně něco děje. Během dvou hodin bolesti odezněly a já jsem od té doby nezažila ataku migrény. Kdo migrénu zná, ví, o jak neskutečně úlevný pocit se jedná. 

Páteř mi krásně pokřupávala ještě týden, jak se uvolňovala. Celoživotně nízký tlak se dostal do normálu a zmizelo i ranní "motání".

Kontaktovala jsem tedy znovu naprosto úžasného pana Pechana a využila jeho nabídky, že se Reiki může naučit každý. Než jsem získala i třetí stupeň trvalo skoro rok. Teď ale vím, jak moc dobré bylo mezi jednotlivými stupni dodržet časový odstup. Změny v těle, mysli i duši byly velké a potřebovaly čas.

Jsem vděčná, že mám nyní možnost využít maximální sílu Reiki a pomáhat tak i ostatním a to včetně přeskládání páteře v astrálu ( brutální název pro velice jemnou, ale neuvěřitelně účinnou metodu). Je nádherné, když dostanete zpětnou vazbu, že přestalo bolet koleno nebo rameno. Klientka, která uléhala na lehátko s bolestí bederní páteře, po jeho opuštění a pár opatrných pohybech radostně oznámí, že jí nic není. Nejraději mám, když mi klientka po terapii řekne, že někde byla, ale neví kde. U sebe sama ve svém vyšším vědomí, kde je rovnováha a klid a to je nejdůležitější.

Klienti se mě často ptají, jestli mi náhodou není teplo, když mám tak horké ruce. Ano, je mi teplo, hodně. Ale je to pro mě důležité. I když to vůbec není podstatné a na Reiki to nemá žádný vliv, je to pro mě jako pro člověka důkaz, že Reiki opravdu funguje.

Nakonec mi tedy zbývá jen říci - díky migréno. Bez tebe bych nebyla tam, kde jsem.

re.jpg
DSC_0630.JPG

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi