REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

SEBELÁSKA A EGO - NE, NENÍ TO STEJNÉ.

Sebeláska – vztah já a já
Sebeláska je pozitivní pocit a přijetí vlastní osoby. Je to zdravá a uznávající forma péče o sebe a své potřeby, která zahrnuje péči o své fyzické, emocionální a duševní zdraví. Sebeláska je schopnost milovat a přijímat sebe takového, jaký jste, a cítit se hodnotným bez ohledu na vnější potvrzení nebo srovnání s ostatními lidmi.
Ego – vztah já a ti ostatní
Ego je psychologický termín, který se obvykle používá k označení části osobnosti spojené s vědomím o sobě samém a se smyslem identity. Ego hraje klíčovou roli při udržování psychické rovnováhy a adaptaci na vnější svět.
Zatímco sebeláska je zdravá forma péče o sebe a přijetí sebe samého, ego může být více zaměřeno na ochranu sebe a dosahování vlastních potřeb a cílů bez ohledu na ostatní. Přílišné přehnané ego může vést k nedostatku soucitu s ostatními lidmi, zatímco zdravá sebeláska zahrnuje schopnost uznat hodnotu a důležitost ostatních lidí.
Sebeláska čerpá z klidu a harmonie vlastního nitra.
Ego neustále řeší vztahy k vnějšímu světu. Často je soutěživé, hádavé, neustále se s někým porovnává, potřebuje vědět, že je lepší, šikovnější. Prostě potřebuje pochválit. Tak na to nezapomínejte, ať Vám kvůli mnohdy nesmyslným ambicím neudělá ze života peklo a chvalte ho.
I hope we are not separated by ego.jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi