REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Co je podvědomí a jak ho ovlivnit?

Podvědomí je hlubší vrstva naší mysli, která obsahuje nevědomé vzory chování, návyky a přesvědčení. Je to část naší mysli, která není přímo přístupná vědomému myšlení, ale ovlivňuje naše rozhodování, preference a reakce. Často pracuje na úrovni automatických reakcí a programů, které jsme si přes své zkušenosti vytvořili.
Psychiatři odhadují, že podvědomí nás řídí z devadesáti procent. To je opravdu hodně. Problém je v tom, že podvědomí používá všechny „vzorce“, které jsme ve svém životě získali. Nerozlišuje, jestli jsou pro nás dobré nebo špatné.
Změna podvědomí je proces, který vyžaduje čas, trpělivost a práci na sobě.
Může nám pomoci:
1. Pozitivní afirmace: Opakování pozitivních tvrzení (afirmací) může pomoci přeprogramovat negativní programy v podvědomí a posílit pozitivní myšlení.
2. Vizualizace: Pravidelná vizualizace toho, jak si představujete dosažení svých cílů, může pomoci vytvořit nové vzory v podvědomí a podpořit vaše úsilí k jejich dosažení.
3. Meditace: Pravidelná meditace může pomoci uklidnit mysl a rozšířit vědomí, což může vést k prohlubování porozumění vašemu podvědomí a změnám ve vašem myšlení a chování.
4. Terapie: Práce s terapeutem nebo koučem může pomoci identifikovat negativní vzory v podvědomí a poskytnout nástroje k jejich změně.
Návrh bez názvu(7).jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi