REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Koho vidím v zrcadle?

 

Sám/a sebe. Vidím, jak mi to dnes sluší nebo také ne, jak moc velké jsou moje kruhy pod očima, kolik přibylo vrásek a šedých vlasů atd.

Zkuste se podívat znovu. Podívejte se do očí té osoby, která stojí před Vámi, usmějte se na ni a poděkujte jí. Poděkujte jí za to, že je neustále s Vámi, že se na ni můžete kdykoliv spolehnout, že se s Vámi směje i pláče, že Vás nenechá nikdy padnout. Řekněte jí, jak je skvělá a báječná a že jí přejete, aby byla šťastná, spokojená a zdravá.

Ano, udělejte to. Alespoň někdy. Není v tom nic narcistického. Pokud si neuvědomíme sami sebe a nebudeme si sami sebe vážit, nemůžeme být oporou pro svoje blízké. I když se to zdá sobecké, musíme v první řadě hýčkat a milovat sebe. 

Sami sebe si většinou uvědomíme až ve chvíli, kdy nás něco začne bolet. To, že jsme dosud byli v pořádku, jsme brali jako samozřejmost, která je naprosto normální a bezvýznamná. Zkusme to změnit. Zkusme alespoň jednou za den ignorovat na chvíli náš mozek - problémy v práci, starost s dětmi, kam zajít, kam zajet, jak všechno stihnout, kde vzít peníze, co bylo, co bude - zhluboka se nadechnout a s výdechem si uvědomit Já jsem. Já jsem tady a teď. Vnímejte svůj dech, svoje pocity i vůně a zvuky okolí.

Přítomnost je pro nás to nejpodstatnější a přitom nám neustále uniká mezi prsty. Žijeme teď, právě v tuto chvíli, tak to vnímejme.

Minulost je pro nás samozřejmě také velmi důležitá. Je to pro nás zdrojem vítězství i proher, zisků a ztrát, tedy zdrojem spousty informací. Z chyb jsme se měli poučit, úspěch nás měl povzbudit. Je to ale minulost. Už se stala, už ji nezměníme. 

Budoucnost teprve přijde a čím víc si ji do detailu nalinkujeme, tím víc nás zklame. 

Vzpomínejme na to krásné z naší minulosti a sněme o tom krásném v naší budoucnosti, ale žijme teď a hlavně pozitivně. Donuťme naši mysl, ať se netoulá v problémech a křivdách minulosti a nekreslí celou obrázkovou knížku s průšvihy a nezdary v budoucnosti. Jsme teď a tady a to je obrovský dar, tak si ho užijme.

Jestli máte zájem, zkuste si udělat malý testík. Ideální je den, kdy budete mít volno. Nařiďte si budík na každou celou hodinu a sledujte, při čem jste svou mysl " nachytali". Kde právě byla a čím se zabývala, když zazvonil budík. Pokud se Vaše mysl pohybovala převážně v přítomnosti nebo se zabývala pozitivními vzpomínkami nebo sny, pak Vám gratuluji. Umíte žít a umíte si to užít.

4.jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi