REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Co není cílem Reiki?

1. Pravidelné návštěvy jako například u masáže.
Cílem Reiki je obnovit plynulý tok energie ve Vašem těle. Díky tomu bude Vaše tělo opět schopné se samo hojit a uzdravovat fyzicky i psychicky.
2. Změnit Vám život.
Reiki Vás velmi rychle dostane k Vašemu Já a vy zjistíte, jak na Vás všechny okolnosti a skutečnosti opravdu působí. Ne, jak by působit měly, protože je to tak obvyklé, ale jak skutečně působí právě na Vás. Případnou změnu pak uděláte Vy a to zcela v souznění se svým nitrem.
Například váháte, jestli jste ve správném vztahu – všechno klape, ale nemáte společné zájmy a volný část trávíte společně velmi zřídka. Dostanete jednoznačnou odpověď.
Možná čekáte a dostanete signál:
„Ukonči to, ty potřebuješ parťáka, který s Tebou bude chtít trávit čas společně. To, že trávíš čas sama, v Tobě vyvolává lítost, křivdu a pocit osamělosti.“
Anebo možná překvapivé:
„Prober se. Pro Tebe je základní potřebou svoboda. S člověkem, který Ti bude něco organizovat, nevydržíš. To, co máš teď, je pro Tebe naprosto ideální.“
3. Nutit Vás k vyznávání nějakého náboženství nebo příslušenství k některé církvi.
Základním principem Reiki je svoboda a tím pochopitelně i zodpovědnost za vlastní život.
Obecné principy známe všichni – když něco chci, mám o to požádat a být připravena to přijmout. Když to dostanu, mám poděkovat.
Text odstavce(8).jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi