REIKI terapie léčivou energií. Regenerační a relaxační MASÁŽE.

Péče o mysl i tělo. Čas, který věnujete sobě, je ten nejcennější.

Co když Reiki nevěřím

Naprosto Vás chápu a rozumím. Byla jsem na tom s postojem k alternativním způsobům léčení úplně stejně. Když jsem si telefonicky domlouvala první termín na Reiki a můj Mistr ( dnes už můj učitel) řekl, že mi zatím pošle energii na 14 dní, musela jsem se kousnout do jazyka, abych se nezačala smát. Dnes se za svůj tehdejší postoj musím smát sama sobě. Ano, je to trošku nepochopitelné pro člověka, který se energií nikdy nezabýval, všechno musel mít "vědecky" podložené, spočítané, vysvětlené.

Pokud se považujete za ateistu, ale na druhou stranu vnímáte, že jsou i věci mezi nebem a zemí, pak jste tu naprosto správně.

Nemusíte Reiki věřit, nebude to mít na její účinek vliv. Třeba si představte, že jdete do kina a nevíte na jaký film. Prostě se usaďte a nechte se překvapit. Opravdu se nemusíte bát žádných zvláštních praktik - hypnóza, magie, astrologie, kyvadlo, seance, věštění z ruky apod. - nic z toho Reiki nepoužívá a dokonce odmítá. Nikdo Vám nepoleze "do hlavy" ani nepoužije techniku, jejíž účinek by mohl být ovlivněn jeho úsudkem nebo myšlenkami. Vaše Já je to jediné, co potřebujete a co Vám skutečně pomůže. Jen je potřeba ho zharmonizovat, pomoci obnovení průtoku energie.

Pokud ovšem budete Reiki vědomě blokovat ve stylu - dokážu, že to nefunguje - pak ji můžete i zastavit. Vaše Já ji prostě odmítne. To by ale byla ztráta času pro nás oba. Mě přesvědčovat nemusíte. Vím, že funguje.

31.jpg

Objednejte se

Pokud máte zájem se objednat nebo potřebujete další informace, kontaktujte mě.

Ozvěte se mi